Wyślij wiadomość
Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd
E-mail sales@suhangmachine.com TEL: 86-136-0619-3016
Dom >
Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd profil firmy

Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd

Sussman Machinery (Wuxi) Co., Ltd.

Sussman Machinery (Wuxi) Co., Ltd. specjalizuje się w maszynach do walcowania. Od czasu założenia fabryki w 2008 roku, zawsze projektuje i produkuje różne.
  • Chiny Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd profil firmy
Main Market: Na calym swiecie
Business Type: Producent , Importer , Eksporter
Brands: Sussman Machinery
No. of Employees: 50~100
Annual Sales: 150million -300million
Year Established: 2008
Export p.c: 70% - 80%
Introduction

Chiny Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd profil firmy 0

 

 

Głównymi produktami fabryki są lekkie maszyny do kadrowania, wstępnie pomalowana maszyna do formowania stali, maszyna do formowania płytek szkliwionych, automatyczna maszyna do formowania płatwi C/Z, maszyna do formowania podłóg, maszyna do formowania poręczy, maszyna do formowania rur dolnych, cała płyta wózka dla jednostka belki samochodowej, stalowa jednostka magazynowa itp. Całkowicie ma 100 typów w 20 poważnych. Produkty są szeroko stosowane w magazynach, budynkach fabrycznych, supermarketach, domach opieki, willach, budynkach mieszkalnych, szklarniach i innych projektach budowlanych. Nasza fabryka może sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu przedsiębiorstw budowlanych, przemysłu samochodowego, przedsiębiorstw produkujących żelazo i stal.

 

 

Usługa

Przed sprzedażą
Pomoc techniczna: Udostępnimy szczegółowe informacje techniczne, takie jak układy, instrukcje, rysunki profilu, oferty, filmy z pracy, wideo z uruchomioną maszyną oraz pokażemy istniejącą maszynę działającą w naszej fabryce.


Odbiór: Zrzucimy cię i mamy mapę przewodnika, która pokazuje, jak odwiedzić naszą fabrykę, i możemy odebrać cię z dworca kolejowego, lotniska, hoteli i innych fabryk itp.


Hotel: W razie potrzeby zarezerwujemy dla ciebie hotele z wyprzedzeniem.


Podróżowanie: Podczas twoich wizyt oprowadzimy Cię po Wuxi, takich jak Jezioro Taihu, Budda Ling Shan

FAQ

P: Jaka jest twoja gwarancja?
12 miesięcy, podczas których wszystkie części uszkodzone z powodu problemów z jakością zostaną wymienione bezpłatnie.


P: Jaki jest twój czas dostawy?
W ciągu 45-60 dni po otrzymaniu przedpłaty. Niektóre maszyny w magazynie można dostarczyć w dowolnym momencie.


P: Jakie są twoje warunki płatności?
30% depozytu jest wypłacane przed produkcją, saldo jest wypłacane po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką.


P: Jaka jest Twoja instalacja i szkolenie?
Jeśli kupujący przybędą do naszej fabryki w celu kontroli, szkolenie w zakresie instalacji i obsługi odbywa się osobiście.
Jeśli nie, dostarczany jest podręcznik i wideo pokazujące, jak zainstalować i obsługiwać.


P: Jaka jest usługa posprzedażna?

Zapewniamy 24-godzinną obsługę online dla naszych klientów.

Odp .: Sprzedawca swobodnie debuguje maszyny w Chinach, a koszty ruchu w Chinach związane z techniką ludzie zostaną opłacone przez sprzedawcę.

Kiedy mężczyźni zajmujący się techniką udają się do miejsca kupującego w celu debugowania maszyn, kupujący powinien pokryć koszty zakwaterowania i ruchu dla ludzi kupujących.
B. Jeśli kupujący wysyła ludzi na szkolenie dotyczące operacji przeprowadzane przez sprzedającego, w okresie szkolenia sprzedawca powinien pokryć koszty zakwaterowania i ruchu dla mężczyzn kupującego.

Nasz projekt


Zobowiązania serwisowe
Sussman niniejszym uroczyście obiecuje: Wdrażamy politykę serwisową „trzy gwarancje” dla wszystkich urządzeń sprzedawanych przez Sussman, zapewniamy wytyczne dotyczące instalacji, rozruch i konserwację urządzeń, szkolenie odpowiednich operatorów Kupującego oraz zapewniamy wymagania techniczne dotyczące instalacji i obsługa urządzeń, schematy techniczne i inne powiązane informacje zapewniają dożywotnią dostawę części do konserwacji i części zamiennych.


Szczegółowe środki są następujące:
1. Wytyczne dotyczące instalacji i uruchomienia urządzeń:
W oparciu o rzeczywistą sytuację, aby pomóc i poprowadzić Kupującego i personel techniczny Kupującego w ogólnej lokalizacji instalacji, instalacji urządzeń oraz udzielić Kupującemu odpowiedzi na ich pytania i powiązane problemy;


2. Zapewnić szkolenie dla personelu obsługi i konserwacji:
Na życzenie Kupującego Sussman zapewni bezpłatne szkolenie z obsługi i konserwacji

personel nce;
a) Użytkownik (Kupujący) może wysłać swoich pracowników obsługi i konserwacji do naszej fabryki w celu nauki i szkolenia;
b) Gdy Sussman wykonuje instalację i testowe uruchomienie sprzętu dla Kupującego, Kupujący może wysłać swój personel do udziału.


3. Jeśli awaria wystąpi w którejkolwiek z maszyn w okresie „trzech gwarancji” (jeden rok), wówczas na żądanie Kupującego Sussman usunie awarię;

Sussman poinformuje wszystkich swoich Kupujących o wszelkich aktualizacjach i znaczących ulepszeniach produktu. Sussman zapewni modyfikacje sprzętu na podstawie ich kosztów. Sussman zapewni Kupującym wysokiej jakości usługi posprzedażne w sposób ostrożny i odpowiedzialny, zapewni bardzo silną gwarancję normalnej produkcji Kupującego.Zapewniamy szybką i satysfakcjonującą obsługę klienta i obiecujemy odpowiedzieć w ciągu 24 godzin od otrzymania reklamacji telefonicznie lub e-mailem

History

Chiny Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd profil firmy 0

 

2005-Założenie firmy Sussman Machinery (Wuxi) Co., Ltd.,Rozpoczął produkcję wszelkiego rodzaju maszyn do formowania rolek.

 

2006Planowanie własnej korporacji handlu zagranicznego w celu wykorzystania globalnego rynku.

 

2007-Rozpoczęcie produkcji maszyny do formowania rolek, linii do cięcia wzdłużnego, linii płyt warstwowych PU itp. na rynki zagraniczne.

 

2008- Wchodząc na rynek Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Ameryki Łacińskiej, Afryki Południowej nasze produkty wygenerowały roczną sprzedaż przekraczającą 3 mln USD.

 

2009- Linia zewnętrznych ściennych paneli warstwowych PU została pomyślnie opracowana i promowana do sprzedaży.

 

2010- Sussman Machinery był sprzedawany na całym świecie, a jakość i technologia naszych produktów jest wysoce polecana przez naszych globalnych klientów.

 

2011- Firma Sussman Machinery przeniosła się do nowego budynku biurowego ze względu na rozbudowę skali.

 

2012- Rozszerzenie naszego zespołu sprzedaży o dostarczanie naszych kwalifikowanych produktów większej liczbie klientów na całym świecie.

 

2013- Założenie drugiej fabryki o nazwie Wuxi Sakess Precision Machinery Co., Ltd.

 

2014- Stabilny i płynny rozwój oraz poznanie nowego domu do oprawy światła i założenie firmy Sussman House (Wuxi) Co., Ltd.

 

2015- Ponowne rozszerzenie naszego zespołu sprzedaży na potrzeby rozwoju naszej firmy w oddziale w Chile, a roczna sprzedaż naszych produktów przekracza 5 mln USD.

 

2016- Witamy janpańskiego lidera i zespół do odwiedzenia naszej firmy w celu komunikowania się i poznawania produktów, a my zaczynamy tworzyć domy kontenerowe.

 

2017- Wchodząc na rynek Ameryki Północnej, Europy Północnej i Zachodniej, nasze produkty wygenerowały roczną sprzedaż przekraczającą 6 mln USD

 

2018- Planowanie własnego biura zagranicznego w Japonii.

 

2019- Nasze biuro w Tokoyo w Japonii.

 

2020-Nowe zamówienie z Włoch, Hiszpanii i Singapuru

 

2021-Nowe zamówienie z Nowej Szwecji

 

2022-Nowe zamówienie z Australii

 

Chiny Sussman Machinery(Wuxi) Co.,Ltd profil firmy 1

 


 

Our Team

Zespół Sussman wita!

Sussman Machinery łączy najlepszych profesjonalnych talentów i technologię dla wysoko wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów. Mamy dział badań i rozwoju, dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, jako rozszerzenie naszej działalności, witamy więcej przyjaciół.

Nasz zespół sprzedaży i techniczny

Nasze warsztaty

Nasza wystawa w Guangzhou

Nasza wystawa w Peru

Nasze wizyty za granicą

Nasze letnie wakacje

Nasza firma organizuje przyjęcie z okazji letnich wakacji, jesteśmy nie tylko zespołem, ale także rodzinami.

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86-136-0619-3016
NO.18-1, droga Funan, Wenlin, miasto Zhutang, miasto Jiangyin, prowincja Jiangsu, Chiny.
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas